Menu

Zjadamy reklamy

Warsztat copywritera. Wskazówki, inspiracje, przegląd reklamowy.

Happy birthday to me

eirena
Dzisiaj blogowi stuknęły trzecie urodziny. Z tej okazji zatrułam się pokarmowo i nie mogę sobie wznieść toastu (chyba, że mlekiem), ale mogę zaprezentować trochę statystyk. Niestety będą strasznie pomieszane, bo stat4u założyłam sobie gdzieś w połowie 2006 roku, a Google Analytics pod koniec marca 2007 r. A blog istnieje od 9 maja 2005 r.

Od połowy 2006 roku odwiedziliście mnie 821142 razy. Można więc przyjąć, że od maja 2005 będzie około miliona. Od marca 2007 roku zajrzało do mnie 185209 unikalnych użytkowników, z czego 49% więcej niż raz. Prawie 20% z Was oglądało Zjadamy Reklamy częściej niż 50 razy, a 6,5% ponad 100 razy! Średnio czytacie mnie trzy minuty, ale prawie 7% z Was zagościło u mnie dłużej niż pół godziny. Tylko 29% odwiedzających używa Internet Explorera, a aż 56% Mozilli. Opery używa ponad 13% z Was. Good for you!

Tych liczb oczywiście bez Was by nie było, dlatego chciałam Wam z całej siły podziękować za to że odwiedzacie, komentujecie i piszecie maile. Bloga nie prowadzę dla siebie i mimo, że prezentuję na nim swoje opinie i to co mi się podoba (lub nie), to tak naprawdę chodzi o to, żeby dzielić się z Wami tym, co warte obejrzenia, co interesuje, śmieszy lub oburza i żeby pokazać, że można inaczej niż Chajzerem i Bożeną Dykiel.

Prowadzenie bloga, który jest poczytny motywuje, dlatego wciąż szukam nowych rzeczy i tematów, które mogę ze Zjadamy Reklamy powiązać tak, żebyście mogli czytać wszystko co związane z reklamami. Stąd BadAd, Megafony, baza reklam drukowanych, baza video i słownik reklamy (w którym w ogóle nie chcecie mi pomagać!). Pomysłów mam wiele i w najbliższych miesiącach będą pojawiać się kolejne powiązane ze Zjadamy Reklamy rzeczy i strony. Mam nadzieję, że spotkają się one z równie miłym odzewem jak ten blog.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i zapraszam do odwiedzania!

Komentarze (9)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Dominik Koza] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Irena, szacuneczek na dzielni jak się patrzy. Niech nam żyje, niech nam pisze, niech wytyka! Sto lat, sto lat, Irena na prezydenta!

 • Gość: [datasky] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  życzenia i powodzenia (:

 • Gość: [Paolka] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Tylko pozazdrościć wytrwałości i cierpliwości. Trzy lata to spory kawałek czasu jak na prowadzenie bloga...mozna Cie nazwać wodzem blogosfery :) Zresztą życzę kolejnych 10 -ciu, bo póki co wszystko idzie w tym kierunku! Mam nadzieję, że załapałam się na ostatni kawałek torta?:)

 • takijedengosc

  A może, wzorem hipermarketu, świętować 1 rok + 2? Brzmi bardziej szałowo.

  Czas leci... O rany, jacy starzy jesteśmy.

 • eirena

  @Dominik
  Dzięki raz jeszcze, tym razem u mnie :)

  @Datasky
  Za powodzenia nie dziękuję, coby nie zapeszyć ;) Ale za życzenia jak najbardziej.

  @Paolka
  Oj za 10 lat to blogi mogą już być mocno passe :) Ale oby zjadamy reklamy stały jeszcze jako ten bastion i wspomnienie dobrych czasów :) A tortu bierz ile chcesz :)

  @Takijedengość
  W takim razie powinnam była świętować 2,364 - to prawie jak 2,99 :) A czas leci koszmarnie szybko, za 3 miesiące kolejna 3 rocznica, tym razem ślubu - nie mam pojęcia jakim cudem to tak szybko zleciało...

 • takijedengosc

  No właśnie, pamiętam, że jakoś tak po stworzeniu bloga nastał ten najsmutniejszy dla społeczeństwa dzień - Eirena poszła w objęcia odkurzaczy, ścierek, chemii gospodarczej, a niedługo pewnie też pieluszek.

  Czy masz udział w tworzeniu Reklamanii? Jest tam wpis na temat Dove, podobny do Twojego.

 • eirena

  Niestety muszę się przyznać, że w objęcia przez Ciebie wymienionych poszedł mój małżonek... A co do pieluszek, to na razie się nie zapowiada :)

  Nie mam z Reklamanią nic wspólnego, wpis widziałam, ale w dobie internetu trudno wnioskować kto był źródłem...

 • takijedengosc

  Osz, to spryciarz. Facet osiągnął to, do czego dążę ja.

  Źródła nie sposób potwierdzić i trudno się nawet czepiać. Ale inspirowanie się Twoim wpisem jest ewidentne. Nawet nawiązanie do Greenpeace.

  No, ale cóż...

 • beaviz

  Sto lat Eirena ! :)

© Zjadamy reklamy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci